Filtras

0
0

Esu Jelena Pyškina, diplomuota specialistė. Kosmetologija, masažai, mitybos analizė yra mano darbo sritys, kurias nuolat tobulinu naujausiomis žiniomis. Labai mėgstu savo darbą, todėl ne nuostabu, jog mano aistra tapo mano veikla. 

  Mano atliekamos paslaugos: mechaninis giluminis veido valymas, valymas ultragarsu ir kombinuotas veido valymas, įvairios veido odą puoselėjančios procedūros, veido masažai, rūgštinės procedūros, neinvazinė karboksiterapija, frakcinė mezoterapija. Aparatinės veido ir kūno procedūros, limfodrenažinis masažas.
Baigus 8 mėn mokymus atlieku kūno ir veido masažus pagal Rūtos Stratkauskienės "RSHolistic massage" sistemą, taip pat baigiau masažo KOBIDO "Dangiškais diskais" mokymus „ISPADO“ masažo mokykloje, ELENA ZEMSKOVA MASSAGE SCHOOL ( Maskva) ir KOBIDO (2 lygiai) veido masažo mokymus D. Gervienės Japoniško terapinio masažo mokymo mokykloje.
Pastoviai tobulėju, dalyvauju kursuose, seminaruose ir mokymuose pas Lietuvos ir užsienio specialistus. Baigiau kvalifikacijos kėlimo mokymus Tarptautinėjė Izraelio kosmetologijos mokykloje ir gavau atestaciją pagal 2 specialybes: "Cheminiai pilingai" ir visiškai naują kursą "ONLINE kosmetologas: diagnozavimas ir konsultavimas".
Dirbu tik su profesionalia kosmetika ir aparatine įranga. 

  Yra galimybė įsigyti dovanų kuponus (kabinete ir elektronine forma), taip pat abonementus procedūroms. Veikia bonusų kaupomoji programa.

  Labai myliu savo darbą ir tikiuosi būti Jums naudinga. Maloniai kviečiu apsilankyti pas mane kabinete Klaipėdoje.

 

0
0
0
0
0
0
0
0