Filtras

0
0
0
0
0
0
0

Vit

0
0
0
0
0

Kompiuterių, telefonų, planšečių, garso, vaizdo, elektronikos, žaislų, buitinės technikos remontas, navigacijų atnaujinimas, taisymas, duomenų atkūrimas. 9/10
-
Apžiūra, gedimo nustatymas, šalinimas, detalės keitimas, restauravimas, atstatymas, litavimas, instaliavimas.
-
Nešiojamų (Laptop) kompiuterių remontas. Stacionarių (PC) kompiuterių remontas. Planšetinių kompiuterių remontas. Android ir iOS perrašymas bei atnaujinimas. Plaukų džiovintuvų remontas. Vyrių, lankstų ir korpusų taisymas. LCD / LED Monitorių remontas. Navigacijų žemėlapių ir programinės įrangos atnaujinimas. Navigacijų remontas. Ištrintų, prarastų duomenų atkūrimas iš veikiančių ir neveikiančių laikmenų. Lygintuvų remontas. Garso kolonėlių remontas. Garsiakalbių remontas. Telefonų remontas. Ausinių remontas. Audio aparatūros, garso technikos remontas. Grotuvų remontas. Įkroviklių remontas. Laidų litavimas. Plasmasių klijavimas. Magnetolos remontas. Radijo imtuvo remontas. Mobilių “auklių” remontas. Buitinių elektroninių prietaisų remontas. Kištuko arba laido keitimas. Programinės įrangos įrašymas. Maitinimo grandinės remontas. Pagrindinės plokštės remontas. LCD Ekrano ir lietimui jautraus stiklo (Touchscreen) keitimas. PIN Kodo, šablono (pattern lock), slaptažodžio (password) nuėmimas, nulaužimas, šalinimas. USB, HDD, SD, SSD, Flash laikmenų remontas. Operacinės sistemos perrašymas ir atkūrimas. Termopastos keitimas. Ventiliatoriaus valymas nuo dulkių. Termopadų keitimas. Mikrofono, šleifo, garsiakalbio, mygtuko keitimas, litavimas. Kietojo disko, operatyvios atminties, vaizdo ir garso plokštės keitimas. Kontaktų, mikroschemų, jungčių, lizdų, mygtukų litavimas, keitimas, taisymas. Žaidimų konsolių Nintendo Wii, Sony PSP, Xbox 360 atrišimas, remontas, žaidimų įrašymas. BIOS perrašymas, atnaujinimas, išlitavimas ir programavimas su programatoriumi. Aušinimo sistemos atnaujinimas ir profilaktika. Virusų šalinimas ir antivirusinės įrašymas. Oksidacijos šalinimas, apipiltų įrenginių, prietaisų taisymas. Baterijos keitimas. Kalbos keitimas. Konsultacija

https://910.lt

0
0
0
0
0

UAB "Sugedo LT" paslaugos:

Kompiuterių, telefonų, televizorių, kavos aparatų, fotoaparatų, GPS navigatorių remontas.
Kompiuterių, telefonų, televizorių, kavos aparatų ir jų sudedamųjų dalių pardavimas.
Elektroninė prekyba telefonų dėklais ir jų priedais.

Kompiuterių remontas:

Visų kompiuterių bet kokio gedimo šalinimas greitai ir nebrangiai. Kruopščiai suplanuotas atliekamų darbų grafikas leidžia pasiekti kur kas spartesnius rezultatus, todėl daugumą gedimų pašaliname per dieną. Atvykite, ir įsitikinkite patys.

✔ Aplietų kompiuterių remontas
✔ Pagrindinių plokščių remontas
✔ Išlūžusių lankstų, vyrių, jungčių remontas/keitimas
✔ Operacinių sistemų remontas, virusų šalinimas
✔ Nešiojamų kompiuterių ekranų keitimas
✔ Nešiojamų kompiuterių klaviatūrų keitimas
✔ Kaistančių kompiuterių remontas
✔ Kompiuterių spartinimas

Kompiuterių prekyba:

✔ Nauji ir naudoti nešiojami kompiuteriai
✔ Nauji ir naudoti staliniai kompiuteriai
✔ Komplektuojame stalinius kompiuterius pagal kliento pageidavimą

Telefonų remontas:

Taisome visų modelių telefonus, drėgmės šalinimas, ekranų keitimas, įkrovimo lizdų remontas, programinis atnaujinimas ir daug kitų remonto paslaugų. Profesionalūs meistrai, garantija remonto darbams.

✔ Apple iPhone telefonų remontas, ekranų keitimas
✔ Samsung telefonų remontas, ekranų keitimas
✔ LG telefonų remontas, ekranų keitimas
✔ NOKIA / Microsoft telefonų remontas, ekranų keitimas
✔ SONY telefonų remontas, ekranų keitimas
✔ HTC telefonų remontas, ekranų keitimas
✔ Huawei telefonų remontas, ekranų keitimas
✔ Kitų telefonų remontas, ekranų keitimas

Televizorių remontas:

Samsung, LG, PHILIPS ir kitų modelių televizorių profesionalus remontas. Bet kokio gedimo šalinimas. Žemos kainos, ir aukšta atliktų darbų kokybė. Garantija remonto darbams, tikslus gedimo nustatymas. Puikus serviso atliekamų darbų lygis.

Kavos aparatų remontas:

Remontuojame SAECO, GAGGIA, JURA, DELONGHI, AEG, KRUPS, SIEMENS, ir daugelį kitų kavos aparatų. Bet kokio gedimo šalinimas, profilaktinis kavos aparatų valymas, nukalkinimas.

Foto technikos remontas:

✔ Visų fotoaparatų remontas
✔ Visų vaizdo kamerų remontas
✔ Išlūžusių atminties kortelių lizdų remontas
✔ Išlūžusių jungčių remontas
✔ Objektyvų remontas
✔ Blyksčių remontas
✔ Skilusių ekranų keitimas
✔ Smėllio, dulkių valymas iš objektyvų
✔ Kitos paslaugos

GPS navigacijos, žemėlapių atnaujinimas:

Kad keliauti būtų patogiau prekiaujame GPS navigacijomis, atnaujiname pasenusius žemėlapius.

0

TOPIS įmonę vienija stiprios kvalifikacijos specialistų komanda, kuri nuolat ugdo savo kompetencijas ir teikia tik aukščiausios kokybės standartus atitinkančias paslaugas ir produktus. TOPIS užsitarnavo savo klientų ir geriausių prekinių ženklų pasitikėjimą. Tik savo profesionalumo ir didelės meilės savo darbui dėka, įmonė tapo garsių prekinių ženklų partnere ir dirba tik su geriausiais didmeniniais skyriais. Darbe naudojamos tik aukščiausios kokybės detalės, dėl to TOPIS specialistų atliktiems darbams suteikiama garantija.

Siekdami aukščiausios kokybės, savo pirkėjams parduodame tik patikrintus ir gerai rinkoje žinomų prekinių ženklų produktus. Specializuota navigacinės įrangos parduotuvė internete ir prekybos salonuose. Siūlomas platus automobilinių, sunkvežiminių, nešiojamų, ir kitų GPS navigacijų, priedų, atsarginių dalių asortimentas. Mes jaučiame atsakomybę už savo prekes ir paslaugas. Mes visada turime prekes vietoje, kurios yra mūsų elektroninėje erdvėje, todėl Jums nereikės norimos prekės užsakyti ir ilgai jos laukti. Prekė išsiunčiama per vieną darbo dieną po užsakymo. Garantinis aptarnavimas suteikiamas greitai, tad neliksite užmiršti. Konsultacijas teikiame kasdien įskaitant ir savaitgalius nuo 10-21 valandos. Greitas aptarnavimas – tai mūsų sėkmės filosofija. Topis garantuoja patrauklias kainas. Mums nereikia daug personalo, didelių nuomos mokesčių, didelio ploto, prabangos, todėl mažais kaštais sukuriamas GEROS KAINOS produktas ir paslaugos už konkurencingą kainą. Mes GARANTUOJAME, kad pirkdami elektroniniu būdu, neįsigysite prekės, jei jos neturėsime savo sandelyje. Prekių likutis KONTROLIUOJAMAS ir ATNAUJINAMAS!

„TOPIS“ teikiamos paslaugos:

  • Išmaniųjų telefonų (iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi) ekranų pardavimas ir keitimas;
  • Išmaniųjų telefonų remontas (drėgmės pažeidimų šalinimas, baterijų keitimas, lizdų remontas ir t.t.);
  • Nešiojamų kompiuterių ekranų matricų pardavimas;
  • Nešiojamų kompiuterių ekranų matricų keitimas. Paslaugos kaina – 10 Eur su pvm. Ekrano keitimas atliekamas iš karto – operatyviai ir kokybiškai;
  • Prekyba kompiuterine technika. Telefonų dėklai, apsauginiai stiklai, krovikliai, baterijos;
  • Kompiuterinės technikos remontas;

TOPIS siūlo ilgalaikį bendradarbiavimą kompiuterių servisams bei fiziniams asmenims, kuriems reikalingas pastovus nešiojamų kompiuterių ekranų matricų tiekimas. Teiraukitės ypač palankių kainų ir sąlygų Jūsų verslui! Esame, atviri, draugiški, gerai išmanome veiklos sferą, todėl siekiame užtikrintai, atvirai dalintis savo žiniomis ir įžvalgomis, kad padėtume savo klientams priimti geriausius sprendimus įsigyjant įvairias prekes ir paslaugas.

0
0