Filtras

0

KetoAvocado padės Jums ne tik įveikti viršsvorį, bet ir išspręsti dėl jo kilusias sveikatos problemas. Sudaromi asmeniniai mitybos planai, receptai parenkami ne tik pagal Jūsų kalorijų poreikį, bet ir gyvenimo būdą bei maisto produktų pomėgius. Daugiau apie KetoAvocado galite paskaityti www.ketoavocado.lt bei Fb paskyroje - www.fb.com/ketoblogas
Visi ketogeninės mitybos planai skirstomi ne tik pagal kaloringumą, bet ir: pageidaujamą valgymų skaičių per dieną, receptų ruošimo sudėtingumo lygį (galima rinktis paprastus receptus, bei tuos kuriuos pagaminti reikia šiek tiek daugiau laiko), be konkrečių maisto produktų arba kaip tik su specifiniais maisto produktais. Kadangi planas yra šimtu procentų individualus, suteikiame garantija, kad kito tokio paties tikrai nerasite!
Siūlomos paslaugos apima ne tik standartinių mitybos planų sudarymą, bet ir desertų bei užkandžių meniu, kurie puikiai tinka laikantis ketogeninei dietai. Taip pat galimas konsultavimasis gyvai per aplikaciją WhatsApp, iš anksto susitarus konsultacijos laiką. Visa pateikiama informacija yra rekomendacinio pobūdžio, o KetoAvocado prisiima atsakomybę tik už kokybišką jos perteikimą bei kliento aptarnavimą.