Filtras

0

Sveiki, 
siūlau grupines ir individualias ar skaitmeninio formato istorijos pamokas, kurių tikslas - puikus istorijos valstybinio egzamino įvertinimas arba nepriekaištingas stojamojo testo rezultatas. 
Užsiėmimai vedami žmogaus, turėjusio darbo patirtį su gimnazistais, istorijos egzaminų taisymu, sukaupusio didžiulį metodinį bagažą, padėsiantį greitai patobulinti savo istorinio raštingumo įgūdžius.

0
0
0
0

Esu mokytojas su universitetiniu issilavinimu.

0
0
0
0
0
Kursų metu jūs išmoksite: gramatiką, patobulinsite jau turimas žinias Išgryninsite kalbos supratimą - pradėsite galvoti rusiškai Modeliuoti realias situacijas ir aktyviai jose dalyvauti www.matrioshka.lt Žmogus pradeda kalbėti rusiškai nuo pirmos pamokos. Ir tai nepriklauso nuo studento kalbos mokėjimo lygio. 80% pamokos laiko skiriama praktinei daliai, 20% - teorijai. Mūsų tikslas - ne tik žinoti, bet mokėti pritaikyti žinias praktikoje. Nepasiklysti svečioje šalyje ir nemirsite iš bado Išmoksite suprasti rusiška humorą Patobulinsite savo tarimą Išmoksite geriau girdėti rusų kalbą, skirti garsus bei žodžius.